Piętno Morfeusza - zapowiedź

Zapraszam do lektury prologu Piętna Morfeusza. To nie będzie kontynuacja losów Cassandry i Adama, ale wierzę, że nie będziecie zawiedzeni :)
Prolog


Kiedyś byłem normalnym facetem, ale moje życie składa się z trzech etapów. W każdym z nich byłem zupełnie innym człowiekiem. Te etapy dzielą się na to, co było przed, w trakcie i co jest po… Mirrors. Czas „przed” zbudował we mnie świadomość, że pragnąłem mieć rodzinę, kochać i być kochany. Wtedy nie wiedziałem, co mnie czeka i co przysienie los. Teraźniejszość, to lekarstwo na moją zniszczoną duszę.  Chcę wierzyć w to, że mam serce, bo nadal walczę o siebie i swoich bliskich. Nie zatraciłem swojego człowieczeństwa, a to tylko i wyłącznie zasługa jednej kobiety. Nie wiem, co jest łatwiejsze? Okres przed czy po? Nie potrafię porównać, a może nie chcę? Może się boję? Strach to przecież jedno z najczęściej towarzyszących mi uczuć. Bałem się od dawna, a teraz, gdy już tak naprawdę nie muszę się niczego obawiać, coś nie daje mi spokoju. Spokój jest zbyt piękny, by był prawdziwy. To nie jest takie łatwe. To nie znika. Wspomnienia, przeszłość… To  wszystko, co było pomiędzy okresem „przed i po” Mirrors, to… Moje piętno. 

Komentarze

 1. Kaśka!!!!
  Nic nie wiemy ��
  Ty to umiesz owinąć w bawełnę ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Obstawiam, że to będzie historia Tommyego :D ale pewna nie jestem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja sądzę, że to będą losy Adama aż do zakończenia "Przebudzenia" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę się doczekać książki 😀

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu czy Ty chcesz Nas wykończyć tym czekaniem i niepewnością ???��

  OdpowiedzUsuń
 6. O nie nie nie ja chce więcej czekam na ksiązke z niecierpliwością ����������������������

  OdpowiedzUsuń
 7. Obstawiam, że będzię to historia o Anthonym i tym że kiedyś był w Mirrors. ��

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasia powiedz ze będZie happy end , taki prawdziwy ��

  OdpowiedzUsuń
 9. Kilka dni temu skończyłam czytać Przebudzenie, miałam jednak wrażenie że to nie koniec, jak się okazało słuszne. Zatem czas na Prolog, tylko jak długo droga autorko każesz na czekać?

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy bedzie 4 część ??

  OdpowiedzUsuń
 11. Parę godzin temu skończyłam czytać przebudzenie. Poczułam pewien niedosyt tej historii. Miałam tez nieodparte wrażenie ze autorka jeszcze nas czymś zaskoczy… przeszukałam fb i jest zapowiedz piętna. Przeczytałam krótki fragment i byłam pewna ze będzie to historia oczami Adama po odejściu z organizacji. Jednak mając w głowie to jakże zaskakujące zakończenie i brak wyjaśnienia niektórych kwestii, które powodują u czytelnika niedosyt nasuwa mi się pewna myśl. A jeśli jest to historia oczami Williama? Przecież on też był częścią organizacji i też kochał Cass. Ta cała historia również i jego zmieniła– odcisnęła piętno. Może książka „Piętno Morfeusza” jest historia Williama w czasie kiedy przebywał w Grecji z Cassandrą?

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedy ukaże się w księgarni ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czekam na piętno Morfeusza juz bym bardzo chciała przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 14. Właśnie kiedy wyjdzie książka i szkoda że nie będzie to kontynuacja losów Adama i Cassandry bo zakończenie ......przebudzenia szybkie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też uważam.,ze to zakończenie takie krótkie czuje niedosyt powrotu Cassandy

   Usuń
 15. Kiedy pokaże die ksiazka w księgarniach

  OdpowiedzUsuń
 16. Czyżby to myśli Erosa? :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Kiedy będzie 4 część Morfeusza ?????

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz