Zakazany układ - zapowiedź

Kochani, tak prezentować się będzie okładka do Zakazanego układu, czyli pierwszej części mojej nowej mafijnej serii. Historia Nicole i Marcusa jest mocna, intensywne, erotyczna i przepełniona sprzecznymi emocjami. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.
TRAILER NA YOU TUBE <----- klik

Opis:

Nowa seria Królowej dramatów!

Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.

W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa — Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.

Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa — Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.

Mafia. Miłość. Zemsta. Zakazany układ.


Premiera 14 lutego! 

Komentarze

  1. Okładka naprawdę dobra, Trailer na you tube – pobudza zmysły. Opis i krótkie recenzje sprawiają, że na tą mafijną serię niełatwo będzie czekać do walentynek.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz